O nas

Marka Anders DesignE Ewa Krawczyk działa na rynku warszawskim od września 2010r. Główną działalnością firmy jest tworzenie projektów architektury wnętrz od etapu projektu do jego realizacji. Zapewniamy naszym klientom łagodne poprowadzenie przez proces inwestycyjny, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wciąż szukamy nowych – lepszych rozwiązań funkcjonalnych i designerskich. Realizujemy wiele projektów rocznie. Są to zarówno małe pomieszczenia jak łazienki czy pokoje oraz całe obiekty – domy, restauracje, przychodnie lub biura o dużej powierzchni użytkowej. Obszar działań obejmuje najczęściej Warszawę i okolice, ale realizujemy również projekty na terenie całego kraju.

Założycielem pracowni projektowania wnętrz Anders DesignE jest mgr inż. arch. wnętrz Ewa Krawczyk.

W branży projektów pracuje ponad 10 lat. Firma ta powstała jako kontynuacja pasji, która zrodziła się już przed studiami. Uwielbiam tworzyć i kolekcjonować oryginalne rozwiązania. Cenię indywidualność i sztukę we wnętrzu, które dzięki nim staje się niepowtarzalne. Każdy projekt jest dla mnie jedyny w swoim rodzaju, a wymagania klienta priorytetem.

Wykonujemy kompleksowe usługi remontowe. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci nie muszą znać się na sprawach technologii i materiałów budowlanych, dlatego zawsze staramy się doradzić w tych kwestiach, tak aby wybrane rozwiązanie było estetyczne i funkcjonalne i spełniało swoje zadanie przez wiele lat.